تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - Kick های رزیدنت اویل 4 به ترتیب
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/26
نویسنده : محسن علیرضائیان

دوستان سلام

اینم یه مطلب واسه اونهائی که مرسنریز اویل 4 رو با همه شخصیت ها بازی نکردن1.اولین و قوی ترین کیک متعلق به هانک میباشد.هانک به زامبیها نزدیک میشه و به دور اونها یه چرخ میزنه بعدش وقتی میرسه به پشتشون گردنشون رو میشکنه.هیچ کدام از زامبیها نمیتونن از پس این تکنیک بر بیان.

 

2.دومین کیک قدرتمند متعلق به کراوزر می باشد.جک به زامبیها نزدیک میشه بعدش با یه ضربه مستقیم پا به صورت و یه ضربه چرخشی قدرتمند با زیر پوتینش به کله زامبیها مغز شون رو میپاشونه رو زمین.این تکنیک برای 95 درصد زامبیها کاربرد داره و فقط تعداد کمیشون میتونن از پس این تکنیک بر بیان.

 

3.سومین کیک قدرتمند نیز متعلق به وسکره.به این صورت که وسکر با یه تکنیک قدرتمند نوک انگشت ها یا مشت ضربه ای به زامبیها وارد میکنه که کمترینشون 10 متر پرتاب میشه.هر چند که اونهارو نمیکشه اما برای مدتی از شما دور میشن.

 

4.کیک بعدی متعلق به آدا وونگ است.به این صورت که به زامبیها نزدیک میشه بعدش با یه ضربه چرخشی پا رو هوا اونهارو میزنه.الته زیاد قدرتمند نیست و فقط واسه پرتاب کردن کاربرد داره.

 

5.آخرینش هم مال لیان است که خودتون میدونید چطوریه.خودتون هم میتونید چقدر قدرت داره (کاربرد که هیچ نداره بزنی به یه زامبی عصبانی تر میشه.


این مطلب توسط هانک نوشته شده است.

 


موضوعات مرتبط: مقالات ,
برچسب‌ها: کیک , کیه های رزیدنت اویل 6 ,
آخرین مطالب
   
>