تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - Goblin 6 کیست؟
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/26
نویسنده : محسن علیرضائیان

سلام دوستان گل 

اینم یه مقاله جالب.نظر فراموش نشه.


اکثر اویل بازها  Goblin 6  رو نمی شناسند.البته زیادم در موردش نگفتن.

اگه اویل آمبرلا کرونیکلز رو بازی کرده باشید در سناریو (4 باقیمانده) وقتی هانک داره به قسمت پشت بام ساختمان پلیس می رسه یکی از اعضای گروهش که لقبش Goblin6 است با او تماس بر قرار میکنه و ازش میخواد که نجاتش بده. اون به هانک میگه که نمیتونه تکون بخوره و از هانگ درخواست کمک میکنه.

حتی در رزیدنت اویل:ORC یا همون عملیات شهر راکون در مرحله اول وقتی گروه دلتا و هانک دوباره با هم جمع میشن که با آسانسور  به طبقه بالا بروند هانک از وی میخواهد تا در مورد وضعیت طبقه بالا گزارش دهد.در واقع او یک زن است و به هانک میگوید وضعیت امن است.

او همان سربازی است که وقتی ویلیام یرکین هانک رو پرتاب میکنه به یه سرباز میخوره.به احتمال خیلی زیاد اون سرباز همون  Goblin 

است.به نظر جائی از بدنش شکسته .همون سرباز که چند تا تیر به ویلیام میزنه اما ویلیام با میله ای که دستشه میزندش و تیر ها رو به سمت سقف پرتاب میکنه.


این مطلب توسط هانک نوشته شده است.
موضوعات مرتبط: معرفی شخصیت ها , مقالات ,
برچسب‌ها: Goblin 6 کیست , U.S.S-Alpha Team , Goblin 6 ,
آخرین مطالب
   
>