تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - حضور آلبرت وسکر در نسخه های اصلی رزیدنت اویل
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/24
نویسنده : محسن علیرضائیان

دوستان گل سلام

دیدم مدتیه در مورد همه کاراکتر ها واستون گفتیم ولی وسکر مونده.اینم تقدیم به مرحوم وسکر.

رزیدنت اویل 0

وسکر در رزیدنت اویل 0 که وقایع آن پیش از رزیدنت اویل ۱ اتفاق می افتدحضور دارد.البته نه به عنوان یک نقش اصلی و قابل کنترل. او به عنوان یکی از کارمندان اصلی آمبرلا در کنار ویلیام بیرکن حضور دارد.جائی که ربکا به قسمت کنترل قطار میرسد چند سرباز ناشناخته با لباس سیاه رنگ را میبیند(به احتمال خیلی زیاد سربازان واحد U.S.S) که در حال صحبت کردن با وسکر با بی سیم هستند.پس از چند لحظه زالوها سربازان را میکشند.


رزیدنت اویل 1

وسکر در رزیدنت اویل 1 به عنوان فرمانده تیم آلفا ظاهر میشود.پس از وقایع رزیدنت اویل 0 وقطع ارتباط با گروه Bravo تیم آلفا سریعا خودش را به منطقه میرساند تا به دنبال گروه دوم یعنی گروه Bravo بگردند.در این ماجرا وسکر و چند دیگر از گروه آلفا همچون کریس و جیل و بری از دست سگ ها فرار کرده و خود را به عمارت اسپنسر رساندند.پس از تحمل سختی های فراوان آنها پی بردند که وسکر یک خیانتکار است و وی برای آمبرلا  جاسوسی میکند.در اواخر داستان وسکر توسط یکی از مخلوقات شرکت آمبرلا کشته میشود.اما دوستش یعنی ویلیام برکین خود را به وی رسانده و با تزریق یک ویروس جان وی را نجات میدهد.وسکر به لطف ویروسی که به بدنش تزریق شده قدرتمند شده و و از سرعت عمل خیلی بالایی برخوردار میشود.


رزیدنت اویل:کد ورونیکا

وسکر در این نسخه نیز حضور داشت اما اینبار برای آمبرلا کار نمیکرد.در این نسخه وسکر به جزیره راکفورت رفت تا اطلاعات و نمونه ویروس هائی را به دست آورد.در اینجا کریس و کلر با وی درگیر میشوند اما به خاطر قدرت بدنی وسرعت عمل بالایش توانست از جزیره فرار کند.


رزیدنت اویل 4

وسکر در رزیدنت اویل 4 ایفاگر یک نقش فرعی است.او اینبار قصد دارد تا به فعالیت هایش ادامه داده و آنها را گسترش دهد.به این منظور یکی از ماموران کار آزموده خود به نام آدا وونگ به اسپانیا میفرستد تا نمونه ویروس لاس پلاگاس را بدزدد.


رزیدنت اویل 5

در رزیدنت اویل 5 وسکر به عنوان یکی از مقامات شرکت ترایسل ظاهر میشود.کریس رد فیلد به عنوان یکی از ماموران ویژه BSAA به شهر کیجیوجیو واقع در کشور سودان فرستاده میشود تا در مورد حوادث عجیب و غریب آنجا تحقیق کند.پس از مدتی او متوجه میشود که وسکر پشت این ماجراهاست و بعد از مبارزه ای نفس گیر و خسته کننده موفق به کشتن وسکر میشود.


این مطلب توسط هانک نوشته شده است.

 

 
موضوعات مرتبط: معرفی شخصیت ها , بیوگرافی ,
برچسب‌ها: بیو گرافی , بیو گرافی آلرت وسکر , Albert Wesker , آلرت وسکر , رزیدنت اویل0-1-4--5 ,
آخرین مطالب
   
>