تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - 10 B.O.W برتر رزیدنت اویل
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/21
نویسنده : محسن علیرضائیان

دوستان سلام

در این لیست 10 تا از بهترین مخلوقات اویل رو گذاشتم.امیدوارم خوشتون بیاد.


10 B.O.W برتر رزیدنت اویل

1.نمیسس:


نمیسس  قوی ترین و باهوش ترین B.O.W درکل رزیدنت اویل است.با اینکه جز مخلوقات غیر انسان است است اما از هوش و درک بالائی بهره مند است.در واقع بنای اولیه نمیسس یک تایرنت است که با انگل ان ائی آلفا توسط پارازیت در ستون فقرات یک تایرنت ساخته شده است.قدرت مقاومت بسیار بالا و استفاده از سلاح ها نیز از دیگر توانائی های او است.در کل هیچ B.O.W ایی قوی تر و ترسناک تر از نمیسس نیست.

2.استانک:


استانک دومین B.O.W برتر رزیدنت اویل است.سرعت بالا و هوش وی نیز به خوبی قابل مشاهده است.توانائی استفاده از ابزار های مکانیکی نیز در این B.O.W گذاشته شده.در کل او به راحتی می تواند از پس تعداد زیادی از دشمنان بر آید.


3.برکین G:


برکین G همان دکتر ویلیام برکین است که ابتدا توسط هانک کشته شد.اما با تزریق یک نمونه از ویروس G حیاتی دوباره گرفت و به اعضا U.S.S حمله ور شد وبه جز گروه دلتا و هانک همگی را کشت.در آخر نیز به توسط لیان وکلر کشته شد.

3.تایرنت:



تایرنت سومین B.O.W  برتر رزیدنت اویل است.قد بلند تایرنت ها باعث میشود تا به راحتی از پس کارها بر آید.درضمن کشتن آنها نیز به این راحتی نیست.به طور کلی تنها قد بلند آنان است که به آنان توانائی های زیادی میدهد.الته قدرت بدنی آنان نیز قابل توجه است.

5.لیکر:


لیکر ها نیز در نوع خود مخلوقاتی ترسناک و قدرتمند هستند.گرچه کور می باشند اما این را نمیتوان از نکات ضعف آنان دانست.زیرا خیلی بهتر از سایر B.O.W هایی که چشم دارند  به شکار خود دست می یابند.آنان با دارا بودن یک زبان دراز به طول تقریبی 2.5تا 3 متر(مدل لیکر B) میتوانند به راحتی و از فاصله زیادی شکار خود را با زبان گرفته و با چنگ تیزی که دارند شکارشان را بکشند.

6.خانواده هانترها:


خانواده هانتر ها هم بعد از لیکر ها خیلی قدرتمند هستند.از لحاظ ظاهری و شکل فیزیکی تفاووت چندانی با لیکر ها ندارند.با چنگ تیز وقدرتمندی که دارند و با سرعت خیلی بالائی که دارند به راحتی میتوانند هر چیزی را از سر راه بردارند.دلیل این که خانواده هانتر ها را اتخاب کردیم این است که تفاووت چندانی با هم ندارند.مگر در ساختار و فیزیک بدنی آنها.

7.جاووها:


جاووها نسل جدیدی از B.O.W ها با ساختار اولیه انسانی, هستند.بعضی از آنها دارای یک بازوی قدرتمند هستند که آنهارا از زامبی ها متمایز می سازد.بعضی از آنها دارای چشم سوم نیز هستند.آنها در حال حاضر یکی برترین 4گانه انسانهای بیولوژیکی هستند.

8.سر خونی ها:



سرخونی ها یا  Head Crimsons نیز بعد از جاووها نیز قدرتمند هستند.تنها علت قدرتمند بودن آنان این است که به راحتی یک زامبی کشته نمی شوند و در واقع خیلی جان سخت تر هستند.در ضمن با یک سلاح کمری به راحتی کشته نمی شوند.

9.سگهای زامبی:


تنها خصوصیت سگ های زامبی این است که ناگهان فرد را غافگیر میکند.البته نسب به زامبی ها زود تر میمیرد.

10.زامبی:


اما می رسیم به زامبی ها.زامبی ها اولین دشمنان در بازی رزیدنت اویل هستند.در واقع آنان عضو جدا نا پذیر در رزیدنت اویل هستند.در هر جا که اثر و نشانه ای از زندگی انسان باشد در آنجا صد در صد زامبی نیز وجود دارد.

این مطلب توسط هانک نوشته شده است.

 

 





موضوعات مرتبط: مقالات ,
برچسب‌ها: 10بی او دابلیو رزیدنت اوی , 10 , برتر , B.O.W ,
آخرین مطالب
   
>