تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - معرفی سرم PG67A/W
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/18
نویسنده : محسن علیرضائیان

دوستان سلام

اینم یه مطلب جدید.نظر یادتون نره


سرم PG67A/W:

PG67A/W  نام سرمی است که وسکر از آن برای کنترل خود استفاده میکند.همانطور که میدانید B.O.W  ها توانائی کنترل خود را ندارند.برای همین است که وسکر از این سرم استفاده میکند.اگر چند روز بگذرد و این سرم به بدن وسکر تزریق نشود عصبی شده و اطرافیان خود را مورد حمله قرار میدهد.

در بازی رزیدنت اویل 5 وقتی کریس به اگسلا شلیک می کند یک کیف حاوی این سرم ها از دست وی می افتد و به جا می ماند.کریس و شوا نمیدانند کارایی این سرم چیست.

بعد از این که آن دو با اگسلا به مبارزه می پردازند و وی را شکست میدهند جیل با کریس تماس می گیرد و به آنها می گوید که وسکر تنها با این سرم غیر فعال میشود.مقدار زیاد این سرم در بدن وسکر همانند سمی است که در تمام خون پخش می گردد و ممکن است صدماتی به وسکر بزند ودر عوض اگر از این سرم به مقدار کافی به بدن وسکر نرسد عصبانی میشود و کنترل خودر از دست میدهد.

کریس و شوا با بهره گیری از این سرم موفق میشوند تا وسکر را کمی غیر فعال نمایند و پس از آنکه مقدار بیشتری را به بدن وی تزریق کردند مقداری از قدرت وی نیز کاسته شد و برای جبران آن از موشک اوروبروس استفاده نمود.با این کار وسکر قدرتمند تر از قبل شد ولی آن دو توانستند با استفاده از نقطه ضعف وسکر که بر روی سینه وی است وی را درون مواد مذاب بیاندازند و وی را از بین ببرند.

پایان

این مطلبی توسط هان نوشته شده است.
موضوعات مرتبط: Chris Redfield , مقالات ,
برچسب‌ها: سرم وسکر , سرم PG67A/W , PG67A/W , کریس و شوا , اویل 5 ,
آخرین مطالب
   
>