تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - نکاتی در باره کلر رد فیلد و رزیدت اویل 2
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/16
نویسنده : محسن علیرضائیان

دوستان سلام

اینم یه مطلب جدید.امیدوارم لذت ببرید.


پس از ساخته شدن نسخه نخست بازی و زمانی که شرکت کپ‌کام تصمیم به ساخت نسخه دوم گرفت، کلر ردفیلد در بازی دوم حضور نداشت و شخصیتی به نام الزا واکر شخصیت زن اصلی در بازی دوم بود. این بازی به دلیل نداشتن هیچ‌گونه پیشرفت در زمینه گرافیک و گیم‌پلی لغو شد و این بازی لغو شده رزیدنت ایول ۱٫۵ نام گرفت.این بازی هرگز منتشر نشد. در بازی جدید که رزیدنت ایول ۲ کنونی است، شخصیت کلر ردفیلد وارد داستان شد. نخستین طراح این شخصیت نوبورو سوگیمورا بود.

شخصیت کلر ردفیلد برای نخستین بار در رزیدنت ایول ۲ وارد داستان شد. این شخصیت در رزینت ایول: تاریخچه تاریکی دچار تغییرات آشکاری در چگونگی طراحی خود شده بود. این در حالی است که در سناریو مربوط به شهر راکون در بازی رزیدنت ایول: تازیخچه تاریکی صداگذار آن تغییر نکرده بود.

کلر ردفیلد تنها شخصیت اصلی در سری رزیدنت ایول است که در تمام حضورهایش در نسخه‌های بازی این سری از یک صداپیشه ثابت بهره برد. آلیسون کورت، صداپیشه انگلیسی این شخصیت بود.

در پشت لباس کلر ردفیلد در بازی‌های رزیدنت ایول ۲ و رزیدنت ایول کد:ورونیکا، عبارت Made in Heaven به معنای ساخته شده در بهشت، نوشته شده بود.

موضوعات مرتبط: مقالات , Claire Redfield ,
برچسب‌ها: نکاتی در مورد رزیدنت اویل2 وکلر رد فیلد ,
آخرین مطالب
   
>