تبلیغات
وب طرفداران رزیدنت اویل You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. وبلاگ طرفداران رزیدنت اویل - معرفی یک سلاح بایو اورگانیکی ناشناخته و چند مطلب دیگر
Resident Evil Persian Fans Weblog

بازیها

تاریخ : 1391/12/16
نویسنده : محسن علیرضائیان


دوستان گل سلام

میخوام تو این پست راجع به یک سلاح بایو اورگانیکی و تعدادی موضوع دیگه رو واستون بگم.البته قبلش بگم خیلی هاتون با این سلاح زیاد آشنا نیستید.دلیلش هم اینه که زیاد ازش اسمی برده نشده.وسکر یک سلاح بایو اورگانیکی به اسم(UROBOROS-SGT-45H-78) با کمک شرکت ترایسل ساخته بود.اینم عکسش:


.هدف از ساخت این سلاح نابود کردن کل دنیا می باشد.این سلاح در رزیدنت اویل 5 مشاهده شد.کریستوفر رد فیلد و شوآ آلومار قبل از این که وسکر بخواهد از این سلاح برای نابودی زمین استفاده کند موفق شدند جلوی این کار را بگیرند.

این سلاح به صورت یک موشک جنگی می باشد با این تفاووت که در موشک های جنگی چاشنی از مواد منفجره قدرتمندی ساخته می شود اما در این سلاح به جای استفاده از چاشنی انفجاری از ویروس اوروبروس استفاده میشد.اگر در رزیدنت اویل 5 دقت کنید می بینید که وسکر یک هواپیمای بمب افکن با قابلیت رادار گریزی یا همون(stealth bomber) رو با کمک شرکت ترایسل ساخته بود.این هواپیمای بمب افکن خیلی با هواپیماهای بمب افکن دیگه مثل B2 یا ... فرق داره.اول  اینکه برای ارتفاعات بسیار بسیار بالائی ساخته شده بود.یعنی برای خروج از جو زمین ساخته شده بود.دوم اینکه به خاطر شکل خاصش از لحاظ ایرودینامیکی و طراحی منحصر به فردش خیلی با بمب افکن های دیگه تفاووت داشت.سوم اینکه با دارا بودن 6 موتور قدرتمند میتونست به سرعت حرکت کنه و در مدت زمان کوتاهی ارتفاع بگیره.

بگذریم

این همه ویژگی هواپیما فقط برای عبور از جو زمین بود تا وسکر بتونه موشک ها رو در جو زمین رها کنه و با این کار تمام دنیا رو نابود کنه.اما وسکر نتونست این کار رو به درستی انجام بده.چون کریس باعث سقوط هواپیما در یک کوه آتشفشانی شد.در اون لحظه وسکر دست خودش رو داخل یکی از موشک ها میبره و ویروس موجود در موشک به بدن وسکر میرسه و اونرو تغیر حالت میده.

بعد از مبارزاتی نفس گیر کریس تونست با افتخار وسکر رو نابود کنه.

واینگونه کریس دنیا رو نجات میده و موفق به کشتن وسکر میشه و به دریافت مدال افتخار و مقام کاپیتانی گروه BSAA نائل میشه.

کریس را از وسکر هراسی نیست     

                                       شیر دلان را از اوروبروس مجالی نیست


نکته:این مطلب توسط هانک نوشته شده است.
موضوعات مرتبط: مقالات ,
برچسب‌ها: سلاح ناشناس , اویل 5 , کریس رد فیلد ,
آخرین مطالب
   
>